درباره آردن اتوپیا

شرکت پارس حیان، توسط دو نفر از دانشمندان سرشناس، محقق و اساتید دانشگاه، سرکار خانم ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال ۱۳۶۱ با انگیزه بالای خدمت به هموطنان ،تأسیس گردید.شرکت پارس حیان در راستای رسالت خدمت به هموطنان، بر اساس مطالعات و گزارشات مبنی بر شیوع ابتلا به مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما در ایران ، بر آن شد تا خدمتی دیگر به هموطنان خود ارائه نماید و برند کاملا تخصصی اتوپیا را برای مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما و درماتیت آتوپیک ارائه نمود.

برند اتوپیا، نتیجه تلاش های “شرکت پارس حیان” در پاسخگویی صحیح به جمعیت اطفال و بزرگسال مبتلا به مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما می باشد. اتوپیا با بالاترین استاندارهای جهانی و درمانی پوست و با هدف مرتفع نمودن نیاز بیماران اگزمایی به درمان، در سال ۱۳۹۶ تولید و عرضه شد.

چرا محصولات اتوپیا؟

بر پایه فرمول غنی که تمامی تست های Invivo را با موفقیت به پایان رسانیده است.

مواد 100% فارماگريد (درصد دارويی) و کمپلکس فاکتور های طبیعی مرطوب کننده

فاقد هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده (الکل، رنگ و پارابن)

با قابلیت تحمل پذیری بالا

در برند آردن اتوپیا، برای مراحل مختلف درگیری پوست خشک و اگزمایی، محصولات درمانی تخصصی در نظر گرفته شده است. بنابراین بیماران عزیزی که از این مشکل رنج می برند می توانند با توجه به مرحله درگیری پوست از محصول تخصصی در این برند استفاده نمایند.

آردن اتوپیا حاصل ۳۵ سال تجربه مجموعه پارس حیان جهت افرادی است که پوستی خشک و اگزمایی دارند. محصولات این برند پاسخگوی کلیه نیاز های پوست خشک از جمله شویندگی، لایه برداری، مرطوب کنندگی و نرم کنندگی می باشد.

برند اتوپیا 3 مولفه مهم دارد:
۱.دستاوردی نوآورانه و متکی بر سال ها تحقیقات در زمینه نیاز مصرف کنندگان و بیماران مبتلا به پوست خشک می باشد.
۲.متمرکز بر مسئولیت اجتماعی و خدمتی در خور به سلامت جامعه و بیماران مبتلا پوست اگزمایی ارائه دهد.
۳.کیفیت محور است و محصولاتی با کیفیت بالا در سطح فارماگرید ارائه می کند.

برند آردن در سال ۱۳۷۰ تولید شد و اولین خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران بوده که در تولید کرم ضد آفتاب پیشگام بوده است. آردن جایگاه خود را در میان برند های معروف در ایران و مصرف كنندگاني كه ديد حرفه اي و علمي تر نسبت به محصولات مراقبتی، بهداشتي و درماني پوست را داشتند، حفظ کرده است و از جایگاه قابل توجهی در میان مشتریان وفادار نیز برخوردار است. گروه های هدف آردن، همه گروه های سنی و جنسیت ها هستند. برند آردن شامل چهار زیر برند می باشد: