داروسازی پارس حیان، تولیدکننده برتر به انتخاب انجمن داروسازی ایران

درباره ما

شرکت پارس حیان، توسط دو نفر از دانشمندان سرشناس، محقق و اساتید دانشگاه، سرکار خانم‌ها دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال ۱۳۶۱ با انگیزه بالای خدمت به هموطنان تأسیس شد  و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات مراقبت شخصی و مراقبت از پوست، مو و دندان و محصولات آرایشی در خاورمیانه است.

شرکت پارس حیان در راستای رسالت خدمت به هموطنان بر اساس مطالعات و گزارشات مبنی بر شیوع ابتلا به مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما در ایران، بر آن شد تا خدمتی دیگر به هموطنان خود ارائه نماید و برند کاملا تخصصی اتوپیا را برای مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما و درماتیت آتوپیک وارد بازار کرد.

آردن اتوپیا نتیجه تلاش‌های شرکت پارس حیان در پاسخگویی صحیح به جمعیت اطفال و بزرگسال مبتلا به مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما است. محصولات برند اتوپیا توسط متخصصین شرکت پارس حیان پس از طی مراحل تحقیقاتی بنا بر شرایط آب و هوایی و انواع مشکلات ناشی از خشکی و اگزما خصوصاً در ایران با بالاترین استانداردهای جهانی و درمانی پوست و با هدف مرتفع نمودن نیاز بیماران اگزمایی به درمان تولید شده است.

محصولات برند اتوپیا، بر پایه فرمول غنی شده از کمپلکس فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده و مواد 100% فارماگرید و بدون هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده با قدرت تحمل پذیری بالا تولید شده‌اند که تمامی تست‌های in vivo را با موفقیت به پایان رسانده است.

سازگاری ترکیبات برند اتوپیا با پوست به واسطه آزمایش‌های کلینیکال و تحقیقات و آزمایشات پزشکی اثبات شده است.

 

برند اتوپیا، نتیجه‌ پژوهش‌ها و سال‌ها تلاش شرکت پارس حیان در جهت رفع نیازهای کودکان و بزرگسال مبتلا به مشکلات ناشی از التهاب، خشکی پوست و اگزماست. اتوپیا با رعایت بالاترین سطوح کیفی و استاندارهای جهانی در زمینه‌ درمان پوست، در سال ۱۳۹۶ تولید و ارائه شد.

چرا محصولات اتوپیا؟

بر پایه جدیدترین تحقیقات که تمامی تست های Invivo را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

مواد 100% فارماگريد (درصد دارويی) و کمپلکس فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده

فاقد هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده (الکل، رنگ و پارابن)

با قابلیت تحمل پذیری بالا

برند آردن اتوپیا، برای مراحل مختلف درگیری پوست خشک و اگزمایی، محصولات درمانی تخصصی در نظر گرفته است. بنابراین افرادی که از این مشکل رنج می برند می توانند با توجه به مرحله درگیری پوست از محصول تخصصی برند اتوپیای مورد نیاز خود استفاده کنند.

آردن اتوپیا حاصل سال ها تجربه مجموعه پارس حیان جهت التیام و درمان عوارض پوستی افرادی است که پوستی خشک و اگزمایی دارند. محصولات این برند پاسخگوی تمامی نیاز های پوست های خشک از جمله شویندگی، لایه برداری، مرطوب کنندگی و نرم کنندگی می باشد.

برند اتوپیا شامل سه رُکن مهم است:
۱. دستاوردی نوآورانه و متکی بر سال ها پژوهش در زمینه نیاز افراد مبتلا به پوست خشک
۲. تمرکز بر مسئولیت اجتماعی و خدمتی چشمگیر در جهت ارتقای سطح سلامت جامعه
۳. کیفیت محوری و تولید و عرضه‌ی محصولاتی در سطح فارماگرید

آردن

برند آردن در سال ۱۳۷۰ خورشیدی پا به عرصه‌ی تولید گذاشت و اولین خط تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در بازار ایران بوده که در تولید و عرضه‌ی کرم ضد آفتاب در کشور پیشگام بوده است. آردن جایگاه خود را در میان برند های معروف در ایران و مصرف كنندگانی كه ديد حرفه ای و علمی تری نسبت به محصولات مراقبتی، بهداشتي و درماني پوست را داشتند، حفظ کرده است. پس از گذشت سی سال از زمان شکل گیری، اکنون آردن از جایگاه قابل توجهی در میان مشتریان وفادار خود نیز برخوردار است. گروه های هدف آردن، همه گروه های سنی و جنسیت ها را شامل می شود. 

برند آردن اتوپیا شامل سه زیر مجموعه تخصصی است.