داروسازی پارس حیان، تولیدکننده برتر به انتخاب انجمن داروسازی ایران

سوالات متداول را می توانید در زیر ببینید.

آردن اتوپیا، نتیجه‌ سال‌ها پژوهش و تلاش «شرکت داروسازی پارس حیان» در جهت رفع نیازهای کودکان و بزرگسال مبتلا به مشکلات پوستی همچون التهاب، خشکی پوست و اگزماست. اتوپیا با رعایت بالاترین سطوح کیفی و استاندارهای جهانی در زمینه‌ درمان پوست، در سال ۱۳۹۶ به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های برند باسابقه و بزرگ «آردن» تولید و عرضه شد.

محصولات آردن اتوپیا بر پایه فرمولاسیون غنی شده از کمپلکس فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده پوست، همراه با مواد دارای 100% فارماگرید دارویی، بدون هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده، با قدرت تحمل پذیری بالا تولید شده و در تمام فصول سال قابل استفاده هستند.
این محصولات به طور تخصصی برای پوست‌های خشک و بسیار خشک، خشک و حساس، بسیار خشک و اگزمایی به بازار عرضه گردیده است.

افراد دارای پوست‌های خشک و خیلی خشک، پوست‌های حساس، پوست‌های دارای اگزما و مستعد اگزما مصرف‌کنندگان اصلی محصولات اتوپیا را تشکیل می‌دهند.

آردن اتوپیا شامل سه لاین محصول به شرح زیر است:
درای ریلیف (Dry Relief) مخصوص پوست‌های خشک و خیلی خشک
سنسی پرو (SensiPro) مخصوص پوست‌های خشک و حساس
اگزوپرو (EczoPro) مخصوص پوست‌های بسیار خشک و اگزمایی

محصولات آردن اتوپیا لاین اگزوپرو برای کودکان بالای 3 ماه و بزرگسالان مبتلا به اگزما و یا مستعد اگزما قابل استفاده است. این محصولات هیپوآلرژنیک بوده و قابلیت تحمل‌پذیری بالایی دارند و برای استفاده در تمام فصول سال مناسب هستند.

محصولات تخصصی آردن اتوپیا گروه درای ریلیف مناسب پوست‌های خشک و خیلی خشک برای تامین طولانی مدت رطوبت مورد نیاز پوست و حفاظت از پوست در برابر عوامل آسیب‌رسان تولید و عرضه شده است.

گروه محصولات سنسی پرو بدون برجاگذاشتن اثر چربی، با تامین رطوبت و ایجاد یک لایه محافظ بر روی پوست خشک و حساس، از پوست در برابر عوامل آسیب‌رسان خارجی محافظت کرده، التهابات ناشی از خشکی و قرمزی پوست را کاهش داده و باعث التیام سریع پوست‌های تحریک شده و حساس می‌شود و آن را ترمیم می‌کند. این محصولات با قابلیت پخش آسان، فاقد رنگ و اسانس بوده و هیپوآلرژنیک و غیر کومدون‌زا هستند.

محصولات لاین اگزوپرو که مخصوص پوست‌های دارای اگزما هستند را می‌توان از سن 3 ماهگی نوزاد تا دوران بزرگسالی استفاده کرد. سایر محصولات آردن اتوپیا اما برای افراد بالای 12 سال قابل استفاده هستند.

فرمولاسیون ملایم و فاقد عطر، اسانس و الکل بودن محصولات اتوپیا این اجازه را به گروه‌های حساس مانند مادران باردار و شیرده می‌دهد که با مشورت پزشک متخصص و پس از ماه سوم .بارداری، بتوانند از این محصولات استفاده کنند.

از داروخانه‌های معتبر، فروشگاه‌ها و گالری‌های بهداشتی و آرایشی و آنلاین شاپها و فروشگاه‌های اینترنتی محصولات بهداشتی و آرایشی.

سوالات خود را از ما بپرسید ...