دسته بندی محصولات

Dry Relief

پوست های خشک و خیلی خشک

عامل اصلی خشکی پوست، بر هم خوردن تعادل میان چربی و آب پوست است، که موجب اختلال در سد دفاعی پوست میگردد و نهایتا پوست خشک میشود. استعداد ژنیتیکی ،تغییرات هورمونی، برخی بیماریهای پوستی نظیر اگزما، درماتیت آتوپیک، پسوریازیس، ایکتیوز، کراتوزپیلار، دیابت و افزایش سن ، از عوامل داخلی خشکی پوست هستند. نور خورشید، گرما، سرما، خشکی هوا، مصرف برخی داروها، کاهش مصرف مایعات خوراکی، استحمام مکرر، استفاده از شوینده نامناسب از عوامل خارجی ایجاد خشکی پوست به شمار می روند. خشکی پوست در موارد خفیف سبب ایجاد سفتی، زبر شدن و خارش مختصر در پوست میگردد.اما این عارضه در موارد شدید منجر به قرمزی، پوسته پوسته شدن و خارش شدید خواهد شد.
لابراتوار پارس حیان ، گروه محصولات تخصصی آردن اتوپیا، گروه Dry Relief را مناسب پوست های خشک و خیلی خشک برای تامین طولانی مدت رطوبت مورد نیاز پوست و ایجاد یک لایه محافظ جهت محافظت از پوست در برابر عوامل آسیب رسان، تولید و عرضه نموده است.

Eczopro

پوست های بسیار خشک و اگزمایی

اگزما نوعی بیماری مزمن پوستی شایع است که کودکان و بزرگسالان را درگیر می کند. بیماری اگزما که گاهاً درماتیت آتوپیک نیز خوانده می شود، سبب بروز مشکلات پوستی نظیر قرمزی، التهاب، خشکی و خارش، سفتی و زبر شدن، تحریک، تاول، ترشح، پوسته پوسته شدن، تغییر رنگ مایل به قهوه ای و افزایش ضخامت لایه شاخی پوست می گردد. این علائم ممکن است به صورت دوره ای تکرار شود و یا به طور دائمی بروز نماید.
لابراتور پارس حیان به عنوان واحد پیشرو در تولید فرآوردهای بهداشت و مراقبت از پوست و مو، گروه محصولات تخصصی آردن اتوپیا لاین اگزوپرو را جهت کمک به رفع خشکی و کاهش علائم ناشی از اگزما و درماتیت آتوپیک و کاهش التهابات تماسی پوست تولید و عرضه نموده است.

Sensipro

پوست های خشک و حساس

آسیب های سطحی و عمقی که در اثر تغییرات آب و هوایی، آلودگی هوا، استرس های محیطی و رژیم تغذیه ای نامناسب، آفتاب سوختگی، لیزر درمانی، لایه برداری شیمیایی، درم ابریژن و اشعه درمانی در پوست ایجاد می شود علاوه بر نیاز به تسکین، التیام و ترمیم پوست آسیب دیده، نیاز به رطوبت رسانی طولانی مدت داشته و در صورت عدم اقدام موثر احتمال ایجاد لک، اسکار و یا عفونت های جلدی وجود خواهد داشت.
تحریکات پوستی ایجاد شده ناشی از خشکی های شدید پوست باعث ایجاد زخم ، سوزش و خارش و در نتیجه احساس ناراحتی در پوست های تحریک شده و حساس مستعد به خشکی، می شود .
لابراتوار پارس حیان ، برند محصولات تخصصی آردن اتوپیا، گروه محصولات Sensipro را با ساختاری سبک جهت تامین رطوبت مورد نیاز پوست خشک و حساس تولید و عرضه نموده است.
گروه محصولات سنسی پرو، بدون بر جا گذاشتن اثر چربی اضافه ،با تامین رطوبت و ایجاد یک لایه محافظ بر روی پوست خشک و حساس شده، از پوست در برابر عوامل آسیب رسان خارجی محافظت کرده و التهابات ناشی از خشکی، قرمزی پوست را کاهش داده و باعث التیام سریع پوست های تحریک شده و حساس می شود و پوست را ترمیم میکند.