داروسازی پارس حیان، تولیدکننده برتر به انتخاب انجمن داروسازی ایران

مسئولیت اجتماعی آردن اتوپیا

میلیون ها نفر در سراسر جهان، از اگزما رنج می برند و کمک به آنها مسئولیت ماست!

اهداف و عملکرد اجرایی

آردن اتوپیا متعهد شده است که از طریق ارائه‌ی آموزش های ضروری به جامعه‌ی روستائی و محروم کشور (به ویژه کودکان)، گامی در جهت درمان خشکی، التهاب و اگزما برداشته و از این طریق در کاهش آمار مبتلایان به سرطان پوست نقشی اثرگذار ایفا کند. در این راستا، اتوپیا همکاری‌های نزدیکی با جامعه پزشکی از جمله موسسه‌های سلامت، متخصصین پوست و مراکز بهداشتی برقرار کرده است.

عقد تفاهم نامه همکاری مشترک با دانشگاه علوم پزشکی قزوین

به منظور توسعه زمينه‌های همكار مشترک و همه جانبه علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده‌ی بهينه از توانمندی‌های موجود، اين تفاهم نامه بين مجموعه‌ی پارس حیان و دانشگاه علوم پزشکی قزوین امضا شد. این همکاری در قالب کمپین های آموزشی و اطلاع رسانی در محلات شهری و روستایی استان قزوین با اولویت رسیدگی به اقشار آسیب پذیر صورت خواهد گرفت.

ارتباط کمپین با اهداف توسعه پایدار

با توجه به ماهیت سلامت محور بودن برند آردن اتوپیا، این طرح منجر به ارتقای سطح مراقب های پوستی و بهداشت در جامعه شده است. همچنین، اجرای برنامه های آموزشی اتوپیا در رابطه با پوست نیز منجر به ایجاد فرصت یادگیری، افزایش آگاهی عمومی، توانمندی کادر بهداشت و درمان در مناطق محروم و اقشار آسیب پذیر تحت پوشش شده است.

atopia-a2

سازمان ها به عنوان پدیده های اجتماعی تاثیرات مثبت و منفی در روند زندگی افراد جامعه دارند. بنابراین لازم است که در قبال تصمیمات و اقدامات اثرگذار خود مسئولیت پذیر بوده و تعهدات اخلاقی را در قبال مصرف کنندگان خود رعایت کنند.

با عطف به این اصول، شرکت پارس حیان، اقداماتی راهبردی و آینده نگر را برنامه ریزی و اجرا کرده و توانسته تاییدیه‌ی “نهاد ادراک جهانی” (Global Understanding) را به دلیل تلاش های شایسته و بی دریغ خود در زمینه‌ی مسئولیت اجتماعی و رویکرد توسعه پایدار دریافت کند.

با توجه به ماهیت برند اتوپیا، طرح حمایتی از افرادی که در معرض خشکی و آفتاب سوختگی هستند، با اولویت رسیدگی به مناطق محروم و آسیب پذیر کشور در دستور کار قرار گرفته است.

اولین نفری باشید که از اخبار و محصولات جدید مطلع می شوید.